Síň slávy

Klubové legendy

Jan Górny #35
brankář a zakladatel klubu

Založil florbalový klub, předváděl neskutečné zákroky, bohužel po zranění kolene měly jeho úspěchy brzký konec. Přesto se nevzdává a po rehabilitacích se vrací do brankoviště a patří tak jednoznačně k legendám.

Pavel Malík #13
hráč v poli

Rychlost je jeho doména, přesnost jeho přihrávek je nekompromisní. Proslýchá se, že v přesnosti se řadí k nejlepším sniperům v hřišti. Společně s Janem Górnym patří k legendám klubu. Původem hráč klubu FBK TITANS PASEKY, který sám založil. Po roce však klub zanikl. Byl to nejdražší přestup v dějinách klubu, tento hráč byl klubem koupen za láhev vodky. Malík v etapách působil také jako sportovní manažer klubu (2009 – 2011). Do klubu pak přivedl jinou legendu, Jakuba Lance.

Jakub Lanc #89
brankář a hráč v poli

Legendární obojživelník jménem Jakub Lanc. Do FK Vendryně přestoupil v roce 2010 z týmu Biohazard. Vzápětí se stál velmi ceněným hráčem a také asistentem trenéra žáků. Za FK Vendryni svedl řadu bitev. Nikdy nepřestal věřit i v nejhorších možných scénářích. Zahrál si ČSFL i MFL.

Michal Sojčak #3
hráč v poli

Legenda, legend. Tuhými až mrazivými bitvami v před brankovém prostoru ošlehaný. Autor X branek. Sojčak byl jedním z pilířů klubu v jeho slavné éře florbalisty. V sezóně 2006 – 2007 kdy byl kapitánem, to byl při absenci druhého lídra Heczka právě on, kdo táhl družstvo k vítězství. Byl také znám svými velmi kontroverzními výroky zejména na adresu spoluhráčů, protihráčů a sudích.

Radek Heczko #14
hráč v poli

Pavel Mitrenga #5
hráč v poli

Dalibor Witosz #17
hráč v poli

Neskutečná opora týmu, už jen proto, že se řadí mezi hráče s nejvíce starty zápasů, které s týmem odehrál. Vždy podporoval svými výkony na hřišti ostatní spoluhráče. V důležitých momentech nikdy nechyběl.